מאמרים

יום גיבוש לעובדים הפך בשנים האחרונות לפעילות בסיסית בקרב מרבית החברות והעסקים הבינוניים והגדולים במשק כאשר גם לא מעט עסקים קטנים מצטרפים מעת לעת לעניין.

בעוד ישנם עדיין בעלי עסקים רבים הרואים ביום גיבוש שכזה כעניין מיותר אשר גורם לעסק להפסיד יום עבודה או להוציא סכום כסף מהתקציב השנתי לצורך עניין שאינו כלכלי, הרי שרבים אחרים כבר הבינו את היתרונות הגדולים בשימי גיבוש ואינם רואים זאת חובה אלא פריבילגיה עסקית.

הסברה הרווחת, שיש לה לא מעט מחקרים וסימוכין, היא כי ימי כיף לעובדים, בין אם מדובר בפעילות OTD, משחקי עסקים, יום גיבוש, סדנאות או הרצאות, תורמת לחיבור של העובד אל מקום העבודה ולהעלאה של התפוקה שלו בזמן העבודה והתרומה הכוללת שלו עבור העסק.

ההיגיון כי עובד מרוצה או עובד בעל מוטיבציה גבוהה יותר מעובד שאינו מרוצה מובילה חברות ועסקים רבים להזמין ימי כיף ופעילויות שונות שישפרו את מצב רוחם של העובדים מעת לעת.

ימי כיף לעובדים הם מזמן כבר במסגרת חלק מהפעילות השוטפת של כל עסק בינוני או גדול לפחות פעם בשנה או יותר מכך. המטרה במרבית המקרים היא לספק לעובדים יום כיף על חשבון יום עבודה ובעיקר לחבר בין עובדים השייכים למחלקות שונות ולאו דווקא בעלי הקשרים חברתיים מחוץ לעסק. בדרך זו משפרים את שיתוף הפעולה המשרדי ואת יחסי האנוש בו. שני אלו תורמים להעלאת התפוקה בעבודה במהלך השנה.

כל חברה, בין קטנה או גדולה, המארגנת אירוע עסקי (כנס, יום עיון, חשיפה של מוצר או שירות וכדומה) חייבת למנף את האירוע מבחינה פרסומית ושיווקית בקרב קהל הלקוחות שלה או קהל לקוחות עתידי עבורה.

על מנת לשפר את התוצאה הסופית של האירוע העסקי שלכם, הרי שחשוב לגעת במספר נקודות מפתח שיעזרו לכם לממש זאת בצורה הטובה ביותר.

תערוכה, מפגש עסקי או כנס מקצועי יש לערוך במקום המיועד לשם כך ועל כן מרכז כנסים קיים ומסודר שאלו המטרות לשמם הוקם – הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

מרכז כנסים הינו מקום שמלכתחילה נבנה במטרה לספק את הטוב ביותר לכל מי שזקוקים לשירותים המתאימים עבור אירועים עסקיים שכאלו בין אם מדובר של תערוכות, ימי גיבוש, ימי עיון, מפגשים, כנסים וכדומה.